Adı Soyadı
: Mert Büyükkürkçü
Görevi
: Genel Müdür
Skype Adresi
: -
Dahili
: -
Mail
: -
Adı Soyadı
: Hakan Recep YILDIZ
Görevi
: Satış Müdürü
Skype Adresi
:
Dahili
: 113
Mail
: hakan.yildiz@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Hakkı Avcı
Görevi
: Satın Alma Müdürü
Skype Adresi
: havci_1
Dahili
: 130
Mail
: havci@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Mesut Unat
Görevi
: Marka Yöneticisi
Skype Adresi
: c10e16ba6a9f1ff4
Dahili
: 127
Mail
: mesut@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Yüksel Simsar
Görevi
: İstanbul Bölge Temsilcisi
Skype Adresi
: yuksel.simsar
Dahili
: +90 530 149 25 33
Mail
: yuksel@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Adem Kemer
Görevi
: Karadeniz ve İç Anadolu Bölgesi Satış Temsilcisi
Skype Adresi
: .
Dahili
: +90 532 435 19 02
Mail
: adem@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Ertan Topçu
Görevi
: Akdeniz Bölgesi Satış Temsilcisi
Skype Adresi
: .
Dahili
: +90 533 760 30 35
Mail
: ertan@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Taner Alkan
Görevi
: Güneydoğu Anadolu Bölgesi Satış Temsilcisi
Skype Adresi
: .
Dahili
: +90 532 663 25 15
Mail
: taner@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Nadir Çakır
Görevi
: Ege Bölgesi Satış Temsilcisi
Skype Adresi
: .
Dahili
: +90 535 961 15 20
Mail
: nadir@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Mesut Karataş
Görevi
: İstanbul Bölge Temsilcisi
Skype Adresi
: .
Dahili
: +90 537 674 13 43
Mail
: mesutkaratas@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Selahattin Bayraktar
Görevi
:
Skype Adresi
:
Dahili
:
Mail
: selahattin@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Yıldırım AZAKOĞLU
Görevi
: Bilgisayar Sistemleri Yöneticisi
Skype Adresi
: yildirim-fatih1
Dahili
: 129
Mail
: yildirim@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Esat AZAKOĞLU
Görevi
: Satın alma Destek Uzmanı
Skype Adresi
:
Dahili
: 126
Mail
: esat@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Yaşar Sağoğlu
Görevi
: Satış Destek Uzmanı
Skype Adresi
: yasar_168
Dahili
: 115
Mail
: yasar@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Aydın Başaran
Görevi
: Satış Destek İade Sorumlusu
Skype Adresi
:
Dahili
:
Mail
: aydin@merkezotomotiv.com.tr
Adı Soyadı
: Türker Oran
Görevi
: Satış ve Sigorta Tedarik Uzmanı
Skype Adresi
: turker.oran
Dahili
: 125
Mail
: turker@merkezotomotiv.com.tr